SRP1038CC-220M
DigiKey raktári szám
118-SRP1038CC-220MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP1038CC-220MCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRP1038CC-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1038CC-220M
Leírás
FIXED IND 22UH 5.2A 74 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 5.2 A 74mohm max. Nem standard
Kategória
Telítési áram
7,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
74mohm max.
Saját rezonanciafrekvencia
8MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,433" H. x 0,394" Sz. (11,00mm x 10,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)