SRP1038A-100M
DigiKey raktári szám
SRP1038A-100MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRP1038A-100MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRP1038A-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP1038A-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 7.5 A 30mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRP1038A-100M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
30mohm max.
Sorozat
Q / frekvencia
20 / 100kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
10MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±20%
Tokozás
Nem standard
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,433" H. x 0,394" Sz. (11,00mm x 10,00mm)
Telítési áram
12A
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)