CSAB1040A-100M
DigiKey raktári szám
4044-CSAB1040A-100MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSAB1040A-100MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSAB1040A-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSAB1040A-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 6.9A 30 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt öntött Induktor 6.9 A 30mohm max. 2-SMD Öntött induktivitások, öntött teljesítmény fojtótekercs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSAB1040A-100M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
30mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Tulajdonságok
Öntött induktivitások, öntött teljesítmény fojtótekercs
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
2-SMD
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
1040
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,394" H. x 0,453" Sz. (10,00mm x 11,50mm)
Telítési áram
9,3A
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)