SRF4532TA-901Y
DigiKey raktári szám
118-SRF4532TA-901YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRF4532TA-901YCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRF4532TA-901YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF4532TA-901Y
Leírás
CMC 3.2UH 900 OHM 2.3A SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.2 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 900 Ohms @ 100 MHz 2,3A DCR 70mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
70mohm
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Max. magasság
0,118" (3,00mm)
Impedancia / frekvencia
900 Ohms @ 100 MHz
Induktivitás / frekvencia
3.2 µH @ 100 kHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
2,3A