SRF4532TA-601Y
DigiKey raktári szám
118-SRF4532TA-601YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRF4532TA-601YCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRF4532TA-601YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF4532TA-601Y
Leírás
CMC 1.7UH 600 OHM 2.5A SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.7 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 600 Ohms @ 100 MHz 2,5A DCR 60mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
60mohm
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Max. magasság
0,118" (3,00mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz
Induktivitás / frekvencia
1.7 µH @ 100 kHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
2,5A