SRF2012-900YA
DigiKey raktári szám
SRF2012-900YATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRF2012-900YACT-ND - Vágott szalag (CT)
SRF2012-900YADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF2012-900YA
Leírás
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 300mohm
EDA / CAD modellek
SRF2012-900YA modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
300mohm
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Max. magasság
0,055" (1,40mm)
Impedancia / frekvencia
90 Ohms @ 100 MHz
Névleges áram (max.)
400mA