SRF2012-121YA
DigiKey raktári szám
SRF2012-121YATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRF2012-121YACT-ND - Vágott szalag (CT)
SRF2012-121YADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF2012-121YA
Leírás
CMC 400MA 2LN 120 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 120 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 300mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRF2012-121YA modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
300mohm
Gyártó
Bourns Inc.
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,055" (1,40mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
400mA