SRF0905-251Y
DigiKey raktári szám
SRF0905-251YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRF0905-251YCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRF0905-251YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF0905-251Y
Leírás
CMC 250UH 1.2A 2LN 600 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
250 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 600 Ohms @ 3 MHz 1,2A DCR 130mohm
EDA / CAD modellek
SRF0905-251Y modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1,2A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
130mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Méretek
0,362" H. x 0,236" Sz. (9,20mm x 6,00mm)
Max. magasság
0,209" (5,30mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 3 MHz
Induktivitás / frekvencia
250 µH @ 100 kHz