SM8S33CA-Q
DigiKey raktári szám
SM8S33CA-QTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SM8S33CA-QCT-ND - Vágott szalag (CT)
SM8S33CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM8S33CA-Q
Leírás
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO218
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
53,3V bilincs 124A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-218
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SM8S33CA-Q modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
124A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
6600W (6,6kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
33V
Tokozás
DO-218AB
Átütési feszültség (min.)
36,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
53,3V