PV36X502C01B00
DigiKey raktári szám
118-PV36X502C01B00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PV36X502C01B00
Leírás
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Oldalt állítható
EDA / CAD modellek
PV36X502C01B00 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Ellenállás
5 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,394" x 0,197" előlap (10,00mm x 5,00mm)
Tűrés
±10%