PV36X103C01B00
DigiKey raktári szám
118-PV36X103C01B00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PV36X103C01B00
Leírás
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Oldalt állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PV36X103C01B00 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
25.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
10 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,394" x 0,197" előlap (10,00mm x 5,00mm)
Tűrés
±10%