PTV111-4420A-B103
DigiKey raktári szám
118-PTV111-4420A-B103-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTV111-4420A-B103
Leírás
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Részletes leírás
10k Ohm 1 Rész lineáris Furatszerelt, bepattanó Potenciométer Nincs 1 Kierros Szén 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők, panelhez rögzítő peckek
EDA / CAD modellek
PTV111-4420A-B103 modellek
Kategória
Pályák száma
1
Potenciométer típusa
Fent állítható
Ellenállás (Ohm)
10k
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,787" (20,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Rögzítés módja
Furatszerelt, bepattanó
Ház mérete
Négyszögletes - 0,528" x 0,472" előlap (13,40mm x 12,00mm)