PTV111-3415A-B503
DigiKey raktári szám
PTV111-3415A-B503-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTV111-3415A-B503
Leírás
POT 50K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Részletes leírás
50k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők, panelhez rögzítő peckek
EDA / CAD modellek
PTV111-3415A-B503 modellek
Kategória
Potenciométer típusa
Fent állítható
Ellenállás (Ohm)
50k
Működtető elem hossza
0,591" (15,00mm)
Tűrés
±20%
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Hüvely menete
M9 x 0,75
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Ház mérete
Négyszögletes - 0,528" x 0,472" előlap (13,40mm x 12,00mm)