PTV111-1415A-A1105
PTV111-1415A-A1105
PTV111-1415A-A1105
DigiKey raktári szám
PTV111-1415A-A1105-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTV111-1415A-A1105
Leírás
POT 1M OHM 1/20W CARBON LOG
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1M Ohm 1 Rész Logaritmikus panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők, panelhez rögzítő peckek
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTV111-1415A-A1105 modellek
Kategória
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Gyártó
Bourns Inc.
Elforgatás
300°
Sorozat
Ellenállás anyaga
Szén
Csomagolás
Tálca
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők, panelhez rögzítő peckek
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem típusa
Lapos
Ellenállás (Ohm)
1M
Működtető elem hossza
0,591" (15,00mm)
Tűrés
±20%
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Hüvely menete
M9 x 0,75
Beépített kapcsoló
Nincs
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Fordulatok száma
1.0
Ház mérete
Négyszögletes - 0,528" x 0,472" előlap (13,40mm x 12,00mm)