PTR902-2015K-B103
PTR902-2015K-B103
PTR902-2015K-B103
DigiKey raktári szám
PTR902-2015K-B103-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTR902-2015K-B103
Leírás
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10k Ohm 2 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Forgókapcsoló, SPST (egypólusú, egy áramkörös) 1.0 Kierros Szén 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők, panelhez rögzítő peckek
Kategória
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Gyártó
Bourns Inc.
Elforgatás
300°
Sorozat
Ellenállás anyaga
Szén
Csomagolás
Tálca
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők, panelhez rögzítő peckek
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem típusa
Recézett és hornyolt
Ellenállás (Ohm)
10k
Működtető elem hossza
0,591" (15,00mm)
Tűrés
±20%
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Hüvely menete
M7 x 0,75
Beépített kapcsoló
Forgókapcsoló, SPST (egypólusú, egy áramkörös)
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Fordulatok száma
1.0
Ház mérete
Négyszögletes - 0,445" x 0,374" előlap (11,30mm x 9,50mm)