PTD902-2215K-B203
PTD902-2215K-B203
PTD902-2215K-B203
DigiKey raktári szám
PTD902-2215K-B203-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTD902-2215K-B203
Leírás
POT 20K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Részletes leírás
20k Ohm 2 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Ütközőállás 1.0 Kierros Szén 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők, panelhez rögzítő peckek
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTD902-2215K-B203 modellek
Működtető elem típusa
Recézett és hornyolt
Ellenállás (Ohm)
20k
Működtető elem hossza
0,591" (15,00mm)
Tűrés
±20%
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Beépített kapcsoló
Ütközőállás
Ház mérete
Négyszögletes - 0,445" x 0,374" előlap (11,30mm x 9,50mm)