PTD902-1015K-B102
DigiKey raktári szám
PTD902-1015K-B102-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTD902-1015K-B102
Leírás
POT 1K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1k Ohm 2 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,05W, 1/20W NYÁK érintkezők, panelhez rögzítő peckek
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTD902-1015K-B102 modellek
Kategória
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Gyártó
Bourns Inc.
Elforgatás
300°
Sorozat
Ellenállás anyaga
Szén
Csomagolás
Tálca
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők, panelhez rögzítő peckek
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem típusa
Recézett és hornyolt
Ellenállás (Ohm)
1k
Működtető elem hossza
0,591" (15,00mm)
Tűrés
±10%
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Hüvely menete
M7 x 0,75
Beépített kapcsoló
Nincs
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Fordulatok száma
1.0
Ház mérete
Négyszögletes - 0,445" x 0,374" előlap (11,30mm x 9,50mm)