PDB181-K425K-104B
DigiKey raktári szám
PDB181-K425K-104B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDB181-K425K-104B
Leírás
POT 100K OHM 1/5W CARBON LINEAR
Részletes leírás
100k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,2W, 1/5W NYÁK érintkezők
Kategória
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Ellenállás (Ohm)
100k
Működtető elem hossza
0,984" (25,00mm)
Tűrés
±20%
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,2W, 1/5W
Hüvely menete
M7 x 0,75
Beépített kapcsoló
Nincs
Ház mérete
Kerek - 0,669" átmérő (17,00mm)