MH2029-400Y
DigiKey raktári szám
MH2029-400YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MH2029-400YCT-ND - Vágott szalag (CT)
MH2029-400YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MH2029-400Y
Leírás
FERRITE BEAD 40 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 Ohms @ 100 MHz 1 táp, Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 5A 20mohm
EDA / CAD modellek
MH2029-400Y modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
5A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
20mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Impedancia / frekvencia
40 Ohms @ 100 MHz