BLM15AX300SN1D
DigiKey raktári szám
490-5682-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5682-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5682-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM15AX300SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
30 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 1,1A 60mohm
EDA / CAD modellek
BLM15AX300SN1D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
60mohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm)
Impedancia / frekvencia
30 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
1,1A