MH1608-800Y
DigiKey raktári szám
MH1608-800YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MH1608-800YCT-ND - Vágott szalag (CT)
MH1608-800YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MH1608-800Y
Leírás
FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
80 Ohms @ 100 MHz 1 táp, Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 3A 40mohm
EDA / CAD modellek
MH1608-800Y modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,039" (1,00mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
80 Ohms @ 100 MHz