MF-NSML450/12-2
DigiKey raktári szám
MF-NSML450/12-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MF-NSML450/12-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MF-NSML450/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-NSML450/12-2
Leírás
PTC RESET FUSE 12V 4.5A 1206
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 12V 4.5 A Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF-NSML450/12-2 modellek
Kategória
Kioldási idő
2 s
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
2 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
14 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
12V
Méretek
0,128" H. x 0,063" Sz. (3,25mm x 1,60mm)
Max. tartóáram (Ih)
4.5 A
Vastagság (max.)
0,055" (1,40mm)
Kioldási áram (It)
9 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
50 A