BLM18KG101TN1D
DigiKey raktári szám
490-5448-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5448-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5448-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18KG101TN1D
Leírás
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 3A 30mohm
EDA / CAD modellek
BLM18KG101TN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
30mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,030" (0,75mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
100 Ohms @ 100 MHz