MF-NSMF025/30X-2
DigiKey raktári szám
118-MF-NSMF025/30X-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-NSMF025/30X-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-NSMF025/30X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-NSMF025/30X-2
Leírás
FUSE RESET PPTC 1206 0.25A/30V
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 250 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
50 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
450 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
2.3 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
30V
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. tartóáram (Ih)
250 mA
Vastagság (max.)
0,033" (0,85mm)
Kioldási áram (It)
500 mA
Tanúsítvány
cUL, cURus, TUV
Max. áram
60 A