MF-MSMF075/24-2
DigiKey raktári szám
MF-MSMF075/24-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MF-MSMF075/24-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MF-MSMF075/24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-MSMF075/24-2
Leírás
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 24V 750 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
EDA / CAD modellek
MF-MSMF075/24-2 modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
110 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
450 mOhms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Max. feszültség
24V
Max. tartóáram (Ih)
750 mA
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Kioldási áram (It)
1.5 A
Vastagság (max.)
0,033" (0,85mm)
Max. áram
40 A