MF-MSMF050/30X-2
DigiKey raktári szám
118-MF-MSMF050/30X-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-MF-MSMF050/30X-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-MSMF050/30X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-MSMF050/30X-2
Leírás
PTC RESETTABLE 0.5A 30V SMD 1812
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 500 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
EDA / CAD modellek
MF-MSMF050/30X-2 modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
150 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.3 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. feszültség
30V
Max. tartóáram (Ih)
500 mA
Méretek
0,181" H. x 0,128" Sz. (4,60mm x 3,24mm)
Kioldási áram (It)
1 A
Vastagság (max.)
0,033" (0,85mm)
Max. áram
40 A