MF-MSMF020/60-2
DigiKey raktári szám
MF-MSMF020/60-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MF-MSMF020/60-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MF-MSMF020/60-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-MSMF020/60-2
Leírás
PTC RESET FUSE 60V 200MA 1812
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 60V 200 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF-MSMF020/60-2 modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
400 mOhms
Gyártó
Bourns Inc.
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
6 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Minősítések
AEC-Q200
Típus
Polimer formájú
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. feszültség
60V
Tokozás
1812 (4532 metrikus), konkáv
Max. tartóáram (Ih)
200 mA
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Kioldási áram (It)
400 mA
Vastagság (max.)
0,043" (1,10mm)
Max. áram
40 A