RB060MM-60TR
DigiKey raktári szám
RB060MM-60TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB060MM-60CT-ND - Vágott szalag (CT)
RB060MM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB060MM-60TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDU
Részletes leírás
dióda 60 V 2A Felületszerelt PMDU
EDA / CAD modellek
RB060MM-60TR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 60 V
Gyártói tokozás
PMDU
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
2A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
610 mV @ 2 A