CDSOD323-T36SC
DigiKey raktári szám
CDSOD323-T36SCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDSOD323-T36SCCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDSOD323-T36SCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDSOD323-T36SC
Leírás
TVS DIODE 36VWM 75VC SOD323
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
75V (tipikus) bilincs 5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CDSOD323-T36SC modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
400W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
35pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
36V
Tokozás
SC-76, SOD-323
Átütési feszültség (min.)
40V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
75V (tipikus)
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5A (8/20µs)