4816P-2-471LF nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Bourns Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
CTS Resistor Products
Raktáron: 0
Adatlap
470 Ohm ±2% 80mW Teljesítményveszteség elemenként Busz 15 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 16-SOIC (0,220", 5,59mm széles)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
16 SOIC
4816P-2-471LF
DigiKey raktári szám
4816P-2-471LFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4816P-2-471LFCT-ND - Vágott szalag (CT)
4816P-2-471LFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
4816P-2-471LF
Leírás
RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
4816P-2-471LF modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Áramkör típusa
Busz
Tokozás
16-SOIC (0,220", 5,59mm széles)
Ellenállás (Ohm)
470
Gyártói tokozás
16-SOM
Tűrés
±2%
Méretek
0,440" H. x 0,220" Sz. (11,18mm x 5,59mm)
Ellenállások száma
15
Max. magasság (beültetve)
0,094" (2,40mm)
Érintkezők száma
16
Alap típusszám
Teljesítményveszteség elemenként
80mW