767161471GP megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
CTS Resistor Products
Raktáron: 0
Adatlap
470 Ohm ±2% 100mW Teljesítményveszteség elemenként Busz 15 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 16-SOIC (0,220", 5,59mm széles)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
767161471GP
DigiKey raktári szám
767-161-R470P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
767161471GP
Leírás
RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Érintkezők száma
16
Gyártó
CTS Resistor Products
Teljesítményveszteség elemenként
100mW
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Áramkör típusa
Busz
Tokozás
16-SOIC (0,220", 5,59mm széles)
Ellenállás (Ohm)
470
Méretek
0,440" H. x 0,220" Sz. (11,18mm x 5,59mm)
Tűrés
±2%
Max. magasság (beültetve)
0,093" (2,36mm)