4310R-101-272LF
DigiKey raktári szám
4310R-1-272LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4310R-101-272LF
Leírás
RES ARRAY 9 RES 2.7K OHM 10SIP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,7k Ohm ±2% 200mW Teljesítményveszteség elemenként Busz 9 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 10-SIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
4310R-101-272LF modellek
Kategória
Érintkezők száma
10
Gyártó
Bourns Inc.
Teljesítményveszteség elemenként
200mW
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Áramkör típusa
Busz
Tokozás
10-SIP
Ellenállás (Ohm)
2,7k
Gyártói tokozás
10-SIP
Tűrés
±2%
Méretek
0,984" H. x 0,085" Sz. (24,99mm x 2,16mm)
Ellenállások száma
9
Max. magasság (beültetve)
0,195" (4,95mm)
Resistor-Ratio-Drift
50ppm/°C