3590S-2-502L
3590S-2-502L
DigiKey raktári szám
3590S-2-502L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3590S-2-502L
Leírás
POT 5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 10.0 Kierros huzaltekercselésű 2W Forrasztószem
EDA / CAD modellek
3590S-2-502L modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Ellenállás (Ohm)
5k
Tűrés
±5%
Működtető elem hossza
0,812" (20,63mm)
Teljesítmény (Watt)
2W
Működtető elem átmérője
0,2497" (6,34mm)
Ház mérete
Kerek - 0,875" átmérő (22,23mm)