3590S-2-203L
3590S-2-203L
3590S-2-203L
3590S-2-203L
DigiKey raktári szám
3590S-2-203L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3590S-2-203L
Leírás
POT 20K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 10.0 Kierros huzaltekercselésű 2W Forrasztószem
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3590S-2-203L modellek
Kategória
Potenciométer típusa
Felhasználó által definiált
Gyártó
Bourns Inc.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Elforgatás
3600°
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
huzaltekercselésű
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Forrasztószem
Ellenállás (Ohm)
20k
Működtető elem típusa
hornyolt
Tűrés
±5%
Működtető elem hossza
0,812" (20,63mm)
Teljesítmény (Watt)
2W
Működtető elem átmérője
0,2497" (6,34mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Hüvely menete
Fordulatok száma
10.0
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Potenciométer típusa
lineáris
Ház mérete
Kerek - 0,875" átmérő (22,23mm)