3545S-1-103L
DigiKey raktári szám
3545S-1-103L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3545S-1-103L
Leírás
POT 10K OHM 1.5W WIREWOUND LIN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 5.0 Kierros huzaltekercselésű 1,5W Forrasztószem
Kategória
Potenciométer típusa
Felhasználó által definiált
Gyártó
Bourns Inc.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Elforgatás
1800°
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
huzaltekercselésű
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Forrasztószem
Ellenállás (Ohm)
10k
Működtető elem típusa
hornyolt
Tűrés
±5%
Működtető elem hossza
0,812" (20,63mm)
Teljesítmény (Watt)
1,5W
Működtető elem átmérője
0,2497" (6,34mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Hüvely menete
Fordulatok száma
5.0
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Potenciométer típusa
lineáris
Ház mérete
Kerek - 0,875" átmérő (22,23mm)