3500S-2-500L
DigiKey raktári szám
118-3500S-2-500L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3500S-2-500L
Leírás
POT 50 OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 10.0 Kierros huzaltekercselésű 2W Forrasztószem
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3500S-2-500L modellek
Kategória
Potenciométer típusa
Felhasználó által definiált
Gyártó
Bourns Inc.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Elforgatás
3600°
Csomagolás
Tálca
Ellenállás anyaga
huzaltekercselésű
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Forrasztószem
Ellenállás (Ohm)
50
Működtető elem típusa
hornyolt
Tűrés
±3%
Működtető elem hossza
0,813" (20,64mm)
Teljesítmény (Watt)
2W
Működtető elem átmérője
0,249" (6,32mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Hüvely menete
Fordulatok száma
10.0
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Potenciométer típusa
lineáris
Ház mérete
Kerek - 0,875" átmérő (22,23mm)