3312J-1-104E
DigiKey raktári szám
3312J-1-104ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3312J-1-104ECT-ND - Vágott szalag (CT)
3312J-1-104EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3312J-1-104E
Leírás
TRIMMER 100K OHM 0.1W J LEAD TOP
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms 0,1W, 1/10W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3312J-1-104E modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
100 kOhms
Végződtetés módja
J-kivezetés
Teljesítmény (Watt)
0,1W, 1/10W
Méretek
Négyszögletes - 0,110" x 0,098" előlap (2,80mm x 2,50mm)
Tűrés
±20%