3310P-125-103L
3310P-125-103L
3310P-125-103L
DigiKey raktári szám
3310P-125-103L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3310P-125-103L
Leírás
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10k Ohm 1 Rész lineáris Furatszerelt Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Vezetőképes műanyag 0,25W, 1/4W NYÁK érintkezők
Kategória
Pályák száma
1
Gyártó
Bourns Inc.
Potenciométer típusa
Fent állítható
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±1000ppm/°C
Csomagolás
Csőtár
Elforgatás
300°
Alkatrész státusza
Aktív
Ellenállás anyaga
Vezetőképes műanyag
Ellenállás (Ohm)
10k
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Tűrés
±20%
Működtető elem típusa
Lapos
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Működtető elem hossza
0,220" (5,59mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Működtető elem átmérője
0,125" (3,18mm)
Fordulatok száma
1.0
Rögzítés módja
Furatszerelt
Tulajdonságok
zárt
Ház mérete
Négyzet - 0.375" x 0.375" előlap (9.53mm x 9.53mm)