3296Y-1-505LF
DigiKey raktári szám
3296Y-1-505LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3296Y-1-505LF
Leírás
TRIMMER 5M OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 MOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
3296Y-1-505LF modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
5 MOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,375" x 0,190" előlap (9,53mm x 4,83mm)
Tűrés
±10%