3296Y-1-205LF
DigiKey raktári szám
3296Y-205LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3296Y-1-205LF
Leírás
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 MOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3296Y-1-205LF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
25.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
2 MOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,375" x 0,190" előlap (9,53mm x 4,83mm)
Tűrés
±10%