3296X-1-502 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Bourns Inc.
Raktáron: 2 377
Adatlap
Direct
Bourns Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 933
Similar
5 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Oldalt állítható
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
3296X-1-502
DigiKey raktári szám
3296X-502-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3296X-1-502
Leírás
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
3296X-1-502 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Fordulatok száma
25.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
5 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,395" x 0,190" előlap (10,03mm x 4,83mm)
Tűrés
±10%