3266W-1-201LF
DigiKey raktári szám
3266W-201LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3266W-1-201LF
Leírás
TRIMMER 200 OHM 0.25W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 Ohms 0,25W, 1/4W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 12.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
3266W-1-201LF modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
200 Ohms
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,250" x 0,170" előlap (6,35mm x 4,32mm)
Tűrés
±10%