3266W-1-103LF
DigiKey raktári szám
3266W-103LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3266W-1-103LF
Leírás
TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,25W, 1/4W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 12.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3266W-1-103LF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
12.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
10 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,250" x 0,170" előlap (6,35mm x 4,32mm)
Tűrés
±10%