3223W-1-503E
DigiKey raktári szám
3223W-1-503ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3223W-1-503ECT-ND - Vágott szalag (CT)
3223W-1-503EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3223W-1-503E
Leírás
TRIMMER 50KOHM 0.125W J LEAD TOP
Részletes leírás
50 kOhms 0,125W, 1/8W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
3223W-1-503E modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
50 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,125W, 1/8W
Méretek
Négyszögletes - 0,154" x 0,125" előlap (3,90mm x 3,18mm)
Tűrés
±20%