VOF-20B-S24 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Bel Power Solutions
Raktáron: 0
Adatlap
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 850mA 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VOF-20B-S24
DigiKey raktári szám
179-VOF-20B-S24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VOF-20B-S24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 20W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
VOF-20B-S24 modellek
Kategória
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Gyártó
Bel Power Solutions
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
86,06%
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-DIP modul
Típus
nyitott
Méretek
2,33" H. x 1,67" Sz. x 0,90" M. (59,2mm x 42,3mm x 22,9mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CB Scheme, EN, FCC, IEC, UL
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Szabvány azonosító
60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
24V
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Max. kimeneti áram
850mA
Terhelés oldali szabályozás
±1%
Teljesítmény (Watt)
20 W