FSP150M-ABA nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
XP Power
Raktáron: 3
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Tri-Mag, LLC
Raktáron: 0
Adatlap
Tri-Mag, LLC
Raktáron: 0
Raktáron: 14
Phihong USA
Phihong USA
Bel Power Solutions
Raktáron: 18
Bel Power Solutions
19V 150 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FSP150M-ABA
DigiKey raktári szám
2967-FSP150M-ABA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FSP150M-ABA
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)
Gyártó
FSP Technology Inc.
Felhasználás
orvosi
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
6,69" H. x 3,35" Sz. x 1,67" M. (170,0mm x 85,0mm x 42,5mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, FCC, TUV, VCCI
Kimeneti feszültség
19V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
7,89A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
150 W