PSK-30D-15-DIN
DigiKey raktári szám
179-PSK-30D-15-DIN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSK-30D-15-DIN
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 30W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 15V 2A
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
15V
Max. kimeneti áram
2A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
30W
Csomagolás
Tálca
Szigetelési feszültség
4.2 kV
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Bemenet típusa
AC vagy DC
Hatásfok
90%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 305VAC
Méretek
3,78" H. x 2,13" Sz. x 1,46" M. (96,1mm x 54,0mm x 37,1mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
100V
Tanúsítvány
CE, cURus, UKCA
Bemeneti DC feszültség (max.)
430V