PSK-S25B-15
DigiKey raktári szám
179-PSK-S25B-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSK-S25B-15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 25W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 1,67A 90 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
PSK-S25B-15 modellek
Kategória
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
85%
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-DIP modul
Méretek
2,09" H. x 1,19" Sz. x 0,98" M. (53,1mm x 30,3mm x 24,8mm)
Tanúsítvány
CB Scheme, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Szabvány azonosító
55024; 55032 A osztály; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61000-6-2; 61204-3; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
15V
Hálózat oldali szabályozás
±1%
Max. kimeneti áram
1,67A
Terhelés oldali szabályozás
±1%
Teljesítmény (Watt)
25 W