PSK-20D-24 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Bel Power Solutions
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Bel Power Solutions
Raktáron: 43
Adatlap
Raktáron: 0
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 830mA 85 ~ 305VAC, 100 ~ 430VDC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Selecting a Power Supply for Harsh Environments
Auxiliary Power Requirements for EVSE
PSK-20D-24
DigiKey raktári szám
179-PSK-20D-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSK-20D-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 20W
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PSK-20D-24 modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyártó
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
87%
Csomagolás
Tálca
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
6-DIP modul, 4 kivezetés
Típus
zárt
Méretek
2,06" H. x 1,07" Sz. x 0,94" M. (52,4mm x 27,2mm x 24,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, cURus
Bemeneti feszültség
85 ~ 305VAC, 100 ~ 430VDC
Szabvány azonosító
60335-1; 60601-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
24V
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Max. kimeneti áram
830mA
Terhelés oldali szabályozás
±1%
Teljesítmény (Watt)
20 W