PSK-10W-5-DIN elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Bel Power Solutions
Raktáron: 2
Adatlap
Bel Power Solutions
Raktáron: 0
Adatlap
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 5V 2A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PSK-10W-5-DIN
DigiKey raktári szám
179-PSK-10W-5-DIN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSK-10W-5-DIN
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 10W
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PSK-10W-5-DIN modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
2A
Gyártó
Teljesítmény (Watt)
10W
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Tálca
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Elavult
Hatásfok
76%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
2,99" H. x 1,24" Sz. x 1,28" M. (76,0mm x 31,5mm x 32,4mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 305VAC
Tanúsítvány
CE, cURus
Bemeneti DC feszültség (min.)
100V
Szabvány azonosító
Bemeneti DC feszültség (max.)
430V
Min. terhelés szükséges
No
Feszültség - 1. kimenet
5V